۴۰۰ واحدی اطلس (نمک آبرود)

شهر توريستي نمك آبرود كه در دوازده كيلومتري غرب چالوس واقع شده قسمتي از اراضي منطقه را با وسعت تقريبي ٦٥٠ هكتار دربر مي‌گيرد. حد شمالي اين اراضي را درياي خزر و حد جنوبي آن را ارتفاعات مدوبن (از ارتفاعات سلسله جبال البرز) تشكيل داده است . وجود پارك هاي جنگلي بنفشه و شمشاد در قسمت شمالي اين مجموعه با وسعت تقريبي ٢٠٠ هكتار مناظر بديعي را در اين قسمت از اراضي به وجود آورده است. ضمن آنكه در جنوب اين اراضي دامنه كوه مدوبن به صورت جنگلي فشرده و با جاذبه هاي بصري فوق العاده واقع شده است .

پروژۀ «٤٠٠ واحدی اطلس نمک‌ آبرود» در محله ٢ نمک آبرود واقع شده است. مساحت زمین پروژه ١٢٠٤٥٠ مترمربع و زیربنای کل پروژه حدود ٦٠,٠٠٠ مترمربع است و دسترسی‌های اصلی و فرعی به این مجتمع از طریق راه‌های آسفالت احداثی کمربندی شهری و موجود در شهرک امکان‌پذیر است. طراحی محوطه مجموعه براساس چشم‌انداز هماهنگ با محیط است و محوطه مجتمع دارای فضای سبز است که با توجه به اقلیم خاص منطقه نمک‌آبرود، از گیاهان ترون، سروکوهی، سرو سیمین و شمشاد اناری در این فضای سبز استفاده شده است.

مصالح نمای این ساختمان‌ها سیمان و لوورهای چوبی است و سیستم روشنایی مشاعات مجموعه با روشنایی لوکس و مجهز به کنترل سنسور حرکتی استهرکدام از بلوک‌ها به یک دستگاه آسانسور ٦ نفره مجهز است و کنترل تردد افراد به مجتمع از طریق در اصلی و حفاظت و حراست موجود در شهرک صورت می‌گیرد. سیستم گرمایشی واحدها، پکیج حرارتی و سیستم سرمایشی آن اسپیلیت کانالی است. همچنین تمامی واحدها دارای دو نوع سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی هستند.

تمامی مجتمع‌های پروژه به شکل بلوک‌بندی و در قالب ٤٧ بلوک طراحی شده است. هر بلوک به صورت ٥ طبقه روی پیلوت در موقعیت شمالی- جنوبی واقع و طبقات اول تا سوم، دو واحدی و طبقات چهارم و پنجم به صورت دوبلکس و یک واحدی است. فضای مفید واحدهای مسکونی پروژه بین ٨٥ تا ٢٨٠ مترمربع متغیر است و دارای بروزترین و مدرن‌ترین امکانات آپارتمان‌سازی از جمله در ضدحریق و ضدسرقت، طراحی داخلی مدرن و کف پارکت، پنجره‌های دوجداره یوپی‌وی‌سی، کابینت ام‌دی‌اف، سیستم‌های گرمایشی به صورت پکیج و سیستم‌های سرمایشی به صورت اسپیلیت، سیستم اعلام حریق و ... می باشد.

از امکانات دیگر بلوک‌ها می‌توان به وجود آسانسور و راه پله خروج اضطراری و از امکانات رفاهی برای مالکان واحدهای پروژه ٤٠٠ واحدی اطلس نمک آبرود می‌توان به کارت رایگان تردد به مرکز تفریحی توریستی نمک آبرود اشاره کرد.

یکی از نقاط قوت واحدهای مسکونی پروژه ٤٠٠ واحدی اطلس نمک آبرود این است که تمامی واحدهای این مجموعه دارای پارکینگ و انباری نیز هستند.


 • آتش نشان هوشیار
 • آتش نشان هوشیار

  آتش نشان هوشیار

  ۴۰۰ واحدی اطلس (نمک آبرود)

  سیستم آتش نشان هوشیار به‌منظور افزایش ایمنی ساختمان در مواجه با حریق استفاده می‌شود. با استفاده از این سیستم حریق بسرعت کنترل شده و از میزان خسارت احتمالی به ساختمان کاسته می‌شود.

 • پوشش مقاوم در مقابل حریق
 • پوشش مقاوم در مقابل حریق

  پوشش مقاوم در مقابل حریق

  ۴۰۰ واحدی اطلس (نمک آبرود)

  پوششهاي ضد حريق (Fire Proof Coating) در حفاظت اسكلت سازه بمنظور افزايش مقاومت ستونها باربر در برابر تنشهـــاي حرارت ناشي از حريق استفاده مي گردند كه علاوه بر پايدار نگاه داشتن سازه، فرصت بيشتري را براي عمليات گـريز/ نجـات فراهم ســـاخته، كاربرد دارد

 • سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
 • سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

  سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

  ۴۰۰ واحدی اطلس (نمک آبرود)

  سیستم مدیریت ساختمان که مبتنی بر یک رایانه‌ی مرکزی است تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان را پایش، کنترل و مدیریت می‌کند. امروزه این سیستم‌ها قابلیت بهره‌گیری از سناریوهای مختلفی برای شرایط محیطی و کاربری‌های متفاوت در طول عمر یک ساختمان را دارند. از جمله اجزایی که تحت این سیستم‌ها به تغییرات محیطی به طور هوشمند پاسخ می‌دهند می‌توان به سیستم روشنایی، گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع، کنترل ورود و خروج افراد، کنترل آسانسور، اعلام و اطفاء حریق و دوربین‌های مداربسته اشاره کرد.