03 خرداد 1396 00:00
معارفه مدیران عامل جدید شرکت های باغ فردوس و شیوا اطلس

مراسم معرفی مدیران عامل جدید شرکت های باغ فردوس ایرانیان و طرح و اندیشه شیوا اطلس و همچنین معاون فنی و مهندسی گروه شرکت های ایرانیان اطلس با حضور اعضای هیات‌مدیره شرکت ایرانیان اطلس و نیز مدیران عامل شرکت‌های تابعه و معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان شرکت برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم، دکتر سعید محمد، مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از زحمات مهندس فرهاد روزخوش به تحولاتی که در دوران مدیریت ایشان ایجاد و منجر به تبدیل شرکت ایرانیان اطلس به یکی از هلدینگ های مطرح کشور شد، اشاره نمود و در ادامه به تشریح وضعیت بخش صنعت ساختمان و محدودیت های آن پرداخت.

در ادامه مهندس محمدعلی مهدی سلطانی، مدیرعامل سابق شرکت طرح و اندیشه شیوا اطلس و معاون جدید فنی و مهندسی شرکت ایرانیان اطلس به سابقه تشکیل شرکت شیوا اطلس و عملکرد آن در طی دوران مدیریت خود اشاره نمود و در ادامه توضیحاتی پیرامون برنامه‌های آینده معاونت فنی و مهندسی ارائه کرد.

پس از آن مهندس علی مددی، مدیرعامل جدید شرکت طرح و اندیشه شیوا اطلس ضمن معرفی خود و سوابق فعالیتهایش، رویکردهای کلی پیرامون فعالیت‌های آتی شرکت شیوا اطلس به عنوان یک شرکت مشاور را ارائه نمود و ضمن تقدیر از زحمات مهندس سلطانی، خواستار همیاری ایشان در ادامه فعالیت های این شرکت شد.

در بخش دیگری از برنامه، مهندس نعمت‌الله فرزان‌پور به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت باغ فردوس ایرانیان به معرفی خود پرداخت و از اعضای هیات مدیره شرکت ایرانیان اطلس به‌دلیل اعتمادی که به ایشان شده است، تشکر و از آنان درخواست نمود با توجه به قریب به اتمام بودن پروژه اطلس مال و پتانسیل و تخصص موجود در شرکت باغ فردوس ایرانیان، پروژه‌های جدیدی برای این شرکت پیش‌بینی شود.

در خاتمه نیز آقای مهندس اکبر فخر معاون سابق فنی و مهندسی شرکت، روند فعالیت‌های این معاونت و نتایج‌حاصله از آن را در مدت مدیریت خود تشریح و اعلام کرد با افتخار در کنار مهندس سلطانی و معاونت فنی و مهندسی شرکت خواهد ماند و ایشان را در راه نیل به اهدافشان همراهی خواهد کرد.

این مراسم با اهداء، لوح های تقدیر از مدیران عامل پیشین و احکام انتصاب مدیران جدید از سوی اعضای هیات مدیره شرکت ایرانیان اطلس به پایان رسید.