11 دي 1348 03:30
مرکز تجارت اطلس "تبریز" مقصد خرید و تفریح خانواده‌ها!

مرکز تجارت اطلس که در زمینی به وسعت ١٢٤٠٠ متر مربع و زیربنای ٤٤٨٢٠ متر مربع در ١٨ طبقه سازه‌ای در منطقه ممتاز و خوش آب و هوای ولی‌عصر در حال احداث است دارای ٢٦٣ باب واحد تجاری ،٨٠ باب واحد اداری، ١٠ باب فود کورت و یک واحد بزرگ نمایشگاه تجاری و نیز یک واحد رستوران بزرگ می باشد.

از دیگر ویژگی‌های مرکز تجارت اطلس می‌توان بهره‌مندی از سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) ، معماری خلاقانه و منحصربفرد، وجود کاربری‌های هم‌افزا درکنارهم (تجاری-رفاهی–خدماتی)، دسترسی آسان به‌تمام نقاط شهر و استفاده از مصالح و تجهیزات با کیفیت را نام برد.

شایان ذکر است عملیات اجرائی مرکز تجارت اطلس از دی ماه سال ١٣٩٠ آغاز گردید و در حال حاضر در شهریور ماه ١٣٩٤ با ٩٦ درصد پیشرفت‌فیزیکی در بخش ابنیه، ٩٠ درصد پیشرفت در بخش تاسیسات، ٥٠ درصد پیشرفت در بخش محوطه سازی، ٦٧ درصد پیشرفت در بخش عملیات تکمیلی و درمجموع با ٩٣ درصد پیشرفت طبق برنامه زمان‌بندی، مراحل تکمیلی خود را سپری می‌کند.

گفتنی است مرکز تجارت اطلس با امکانات، استعداد و توانمندی های خود بزودی مقصد خرید و تفریح خانواده ها برای شهروندان کلانشهر تبریز و سایر شهروندان شهرهای شمال غرب کشور خواهد شد.