11 دي 1348 03:30
تقدیر از هنرمندان سریال پایتخت

همایش میلاد فرخنده امام علی(ع) و تقدیر از هنرمندان سریال پایتخت، در ٢٢ اردیبهشت ماه سال ۹۳، شب میلاد فرخنده امام علی(ع)، در تهران ودرمركز همايش‌هاي بین‌المللی پ‍ژوهشگاه صنعت نفت به میزبانی گروه شرکت‌های ساختمانی ایرانیان اطلس برگزار شد.

این نشست شاد و صمیمانه با حضور مدیران هلدینگ ایرانیان اطلس، عوامل و دست‌اندرکاران مجموعه تلویزیونی پایتخت و خریداران پروژه‌های گروه ایرانیان اطلس با هدف آشنایی بیشتر حاضران با این گروه و پروژه‌های مجتمع تجاری، اقامتی و مسکونی آرمان و مجتمع تجاری - اداری اطلس مال برپا شد. 

 مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز و پس از خیرمقدم‌گوئی توسط محمد سلوکی مجری برنامه، کلیپ معرفی گروه شرکت‌های ساختمانی ایرانیان اطلس پخش شد.

در بخش بعدی، مهندس روزخوش مدیرعامل گروه شرکت‌های ساختمانی ایرانیان اطلس سخنرانی خود را با ابراز خیرمقدم به مهمانان و حاضران در جلسه شروع کرد.

وی در سخنان خود به ارائه دیدگاه ایرانیان اطلس پرداخت و گفت: «ما در شرکت ایرانیان اطلس تصمیم گرفتیم ارزش‌هایی برای خود تعیین کنیم و به ‌آن‌ها پایبند باشیم تا در نتیجه آن، منافع ملی کشور نیز حفظ شود.» 

 وی با اشاره به میلاد حضرت علی(ع) تصریح کرد:‌ »امروز روز میلاد کسی است که این روایت از او نقل شده است: اوصِيكُم عِبادَ اللّه بتَقوَى اللّه و نظم امرکُم؛ توصیه‌ای که دیگران آن را سرلوحه کار خود قرار دادند و ما از آن بهره‌ای نبردیم. تمامی افراد موفق چه در زمینه تحصیلات، چه در زمینه شغل و کسب‌و‌کار، کسانی بوده‌اند که نظم را در زندگی و کار خود در اولویت قرار داده‌اند.»

مهندس روزخوش افزود:‌ «در این روایت زیبا و پرمعنا، علاوه بر نظم به تقوا نیز اشاره شده است که منظور از تقوا، تهمت نزدن، دروغ نگفتن، مال حرام نخوردن، مال یتیم نخوردن و... است. با تأملی در این حدیث به این نتیجه می رسیم که داشتن نظم و رعایت کردن اخلاق زیربنای پیشرفت است.

او با نمایش تصاویری از کارگاه پروژه آرمان اظهار کرد:‌ «در کارگاه پروژه آرمان حدود هزار نفر مشغول به کارند که لباس‌های این افراد با رنگ‌های مختلف نشان‌دهنده نظم کارگاهی موجود در پروژه است. » 

مهندس روزخوش به متمایز بودن تبلیغات ایرانیان اطلس در سریال پایتخت اشاره کرد و افزود: «این شرکت متمایز بودن و پیشگام بودن خود را در مجموعه پایتخت نشان داد. دلیل انتخاب سریال پایتخت برای تبلیغات شرکت ایرانیان اطلس این بود که ما از توجه و علاقه مردم به این سریال آگاه بودیم و می‌دانستیم که مردم بیش از هر زمان دیگری به برنامه‌هایی چون پایتخت نیازمندند. از سوی دیگر مطلع شدیم که تهیه‌کننده این مجموعه به‌دنبال جذب اسپانسر است و مذاکراتی را در این خصوص انجام داده است. در جلساتی که با دست‌اندرکاران این سریال داشتیم، کلیاتی درباره داستان مجموعه در اختیار ما قرار گرفت و پس از آن به ایشان اعلام کردیم که تمامی بودجه لازم را تأمین خواهیم کرد و نیازی نیست با شرکت دیگری در این خصوص مذاکره کنید.»

 وی در بخشی از صحبت‌های خود گفت: «اولین آسانسور خورشیدی کشور در شرکت ایرانیان اطلس ساخته شده که از اول اردیبهشت‌ماه سال جاری در دفتر مرکزی شرکت آغاز به کار کرده است.»

مهندس روزخوش ابراز امیدواری کرد که با این اقدامات، دانش و فرهنگ استفاده از انرژی‌های نو در کشور وارد شود، رونق یابد و سازندگان بزرگ نیز در استفاده از تکنولوژ‌ی‌های جدید و انرژی‌های تجدیدپذیر پیشگام شوند.»

 پس از سخنان مهندس روزخوش، برنامه با اجرای روزبه نعمت‌الهی، خواننده محبوب کشور ادامه یافت و پس از آن نیز هنرمندی از مشهد به همراه رضا رفیع، طنزپرداز توانمند به هنرنمایی پرداخت و لحظاتی توأم با شادی و نشاط را برای حاضران در جلسه فراهم کرد.

 در بخش بعدی برنامه، پس از سخنان مجری، کلیپی از پروژه تجاري، اقامتي و مسكوني آرمان پخش شد. سپس دکتر محمدرضا رفیعی، مدیرعامل شرکت توسعه عمران و مسکن اوان پویا که فروش واحدهای پروژه آرمان را برعهده دارد، ضمنا نمایش یک فایل پاورپوینت به سخنرانی در خصوص این پروژه پرداخت.

 پس از پذیرایی از مهمانان، برنامه با پخش کلیپ ویژه اطلس مال ادامه یافت و به‌دنبال آن، ویژه برنامه قندپهلو توسط رضا رفیع، طنزپرداز توانای کشور اجرا شد. همچنین دراین قسمت از برنامه از سیروس مقدم، کارگردان مجموعه تلویزیونی پایتخت ٣ دعوت شد تا در خصوص این مجموعه و دلیل متمایز و برتر بودن آن در مقایسه با سایر مجموعه‌های پایتخت توضیحاتی ارائه کند. ایشان در سخنان خود ضمن اشاره به بحران مالی صدا و سیما در سال گذشته، ورود اطلس مال به مجموعه پایتخت ٣ و حمایت مالی گروه شرکت‌های ساختمانی ایرانیان اطلس را باعث آرامش ذهنی عوامل این مجموعه و مهم‌ترین عامل موفقیت آن دانست.

 این گردهمایی صمیمانه با تقدیر و تجلیل و اعطای هدایای ویژه از عوامل و بازیگران مجموعه تلویزیونی پایتخت ٣ ادامه یافت.